کسب درآمد از سایت کلیکی

کسب درآمد از سایت کلیکی

 

باسلام خدمت دوستان عزیز

روش کسب درآمد از سایت کلیکی به این شکل هست که ابتدا برروی آگهی های کلیکی یا مشاهده ی آگهی و….. کلیک میکنیم مانند تصویر زیر:

 

 

کسب درآمد از سایت کلیکی

کسب درآمد از سایت کلیکی

بعد از کلیک کامل روی بنرها آگهی های کلیکی باز میشوند که ابتدا آگهی های مدیر را باید ببینید تا اجازه ی دیدن بقیه ها آگهی ها توسط سیستم داده شود.

 

آشنایی ابتدایی وشروع کاربااین روش کسب درامد:

دانلود کامل ترین فایل آموزشی ساخته شده توسط آقای سعید کریمی برنامه نویس و ادمین یکی از معتبرترین سایت های کلیکی ایران.

 

باکس یا سایت کلیکی چیست؟

 

باکس یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند در تجارت ما همه یک برنده هستند،شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید

 

این تجارت چگونه کار میکند؟

 

بسیار ساده،تبلیغ کنندگان برای تبلیغ وب سایت/محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص داده شده و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، سپس بابت هر کلیک آن نفرات به شما پرداخت انجام میگیرد و یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند،برای شما هم درآمد زا خواهند بود.

 

آیا هر تعداد نفر میتوانند از یک خانه عضو شوند؟

 

خیر،فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد، مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ آی پی آدرس متفاوت باشید.توضیح :آدرس آی پی ، شماره شناسایی هر کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است. بنابر این می توان گفت که آی پی، شماره شناسایی هر کاربر اینترنتی است.اگر سعی کنید آی پی خود را دست کاری کنید و یا با هر روشی عضو کنید ، سیستم ضد تقلب پیشرفته اتوماتیک در وب سایت، شما را شناسایی و حساب شما را مسدود خواهد کرد و شما دیگر هرگز نمی توانید دوباره عضو سایت شوید.

 

آگهی های مدیر چیست؟

 

آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته میشوند که همه کابران باید آن را مشاهده نمایند. شما برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر مبلغی دریافت نمیکنید.

 

چند نوع موجودی در سایت داریم و چگونه استفاده می شوند؟

 

در باکس دو نوع موجودی وجود دارد:
۱- موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما افزایش می یابد و شما تنها می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

موجودی حساب سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد. حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در یک باکس مورد استفاده قرار میگیرد مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، عضویت ویژه و … ؛ توجه داشته باشید که موجودی این حساب قابل واریز به حساب بانکی شما نمی باشد.

 

آگهی ها را چگونه مشاهده نمایم؟

 

برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی علامت تیک کوچکی بر روی آگهی نمایش داده می شود که بعد از کلیک بر روی این علامت به صفحه مشاهده آگهی ارجاع داده می شوید که پس از سپری شدن زمان مشخص پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده میکنید که بعد از آن می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.

 

آگهی ها را نمی توانم مشاهده کنم!!!

 

از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر فایرفاکس میباشد.
اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.

 

لیست سایت های کسب درآمد را در لینک زیر مشاهده میکنید :

daramadeinterneti.ir

 

کلمات کلیدی » کسب درآمد از سایت کلیکی ؛ کسب درآمد ؛ کلیک ؛ باکس ؛ کسب درآمد از سایت کلیکی ؛ کسب درآمد از سایت کلیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *